Regular price:
€631.00
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
RJ3035BXX1
EAN:
4977766802543
Manufacturer product number:
RJ3035BXX1
BROTHER RJ-3035B Belegdrucker, mobil, Thermodirekt, Auflösung: 8 Punkte/mm (203dpi), Medienbreite (max): 80mm, Druckbreite (max.): 72mm, Rollendurchmesser (max.): 40mm, Druckgeschwindigkeit (max.): 101,6mm/Sek., USB 2.0, Bluetooth 4.2, ZPL2, EPL2, ESC/P, CPCL, FBPL-EZC(EZP), RAM: 32MB, Black Mark Sensor, Farbe: schwarz - incl.: Kabel (USB), Akku, Netzteil, Gürtel Clip
Properties "BROTHER RJ-3035B, 3 Zoll, Thermodirektdruck, 203dpi, USB 2.0, Bluetooth 4.2, schwarz , RJ3035BXX1"
| Colour : | Black |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulation : | CPCL, EPLII, ESC-POS, ZPLII |
| Interfaces : | Bluetooth, WLAN |
| Media width (max.) : | 80 mm |
| Printing process : | Thermodirekt |
| Print speed (max.) : | 100 mm/Sek. |
| Print width (max.) : | 72 mm |
| Roller diameter (max.) : | 40 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Login
No reviews found. Share your insights with others.