mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 112 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 66mm, speed (max.): 115 mm/sec., mini-USB, RS232, Bluetooth (BLE), Black Mark Sensor, Gap Sensor, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, incl.: belt clip, shoulder strap, battery, 6800 mAh
Properties "Zebra ZQ630 PLus, 19mm Core, RS232, BT (BLE), 8 dots/mm (203 dpi)"
| Arbeitsspeicher : | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, EPL, ZBI 2.0, ZPL |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | BT (BLE), Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 115 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 104 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 112 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 51 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 19 mm, 34,9 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 66 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.