Cena sprzedaży:
675,00 €
% Cena regularna: 988,81 € (oszczędność 31.74%)
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
ZQ51-BUE000E-00
Numer produktu producenta:
ZQ51-BUE000E-00
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 51mm, speed (max.): 127 mm/s, Bluetooth, LCD Display, Black Mark Sensor, Gap Sensor, incl.: battery, 3250mAh
Properties "Zebra ZQ511, BT, 8 dots/mm (203 dpi), display"
| Arbeitsspeicher : | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Display : | LCD Display |
| Emulacja : | CPCL, ZBI 2.0, ZPL |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | BT (BLE), Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 127 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 72 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 80 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 35 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 51 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.