Cena sprzedaży:
390,00 €
% Cena regularna: 569,78 € (oszczędność 31.55%)
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
ZQ31-A0E04TE-00
EAN:
4060533205958
Numer produktu producenta:
ZQ31-A0E04TE-00
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 40mm, speed (max.): 100 mm/s, USB-C, Bluetooth (BLE), NFC, RAM: 128 MB, Flash: 256 MB, incl.: cable (USB), belt clip, battery, 2300mAh
Properties "Zebra ZQ310 Plus, Outdoor, USB-C, BT (BLE), NFC, 8 dots/mm (203 dpi)"
| Arbeitsspeicher : | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, ZPL |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | BT (BLE), Bluetooth 4.1, WLAN |
| Kolor : | Grau, Schwarz |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 100 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 48 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 58 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 40 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.