Cena sprzedaży:
161,00 €
% Cena regularna: 219,53 € (oszczędność 26.66%)
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
ZQ22-B16B1KE-00
Numer produktu producenta:
ZQ22-B16B1KE-00
label printer, mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 50mm, speed (max.): 60 mm/s, USB, Bluetooth, NFC, ESC/POS, CPCL, RAM: 16 MB, Flash: 16 MB, incl.: cable (USB), belt clip, battery, colour: black
Properties "Zebra ZQ220 Plus, 8 dots/mm (203 dpi), CPCL, USB, BT, NFC, black"
| Arbeitsspeicher : | 16 MB Flash, 16 MB SDRAM |
|---|---|
| Display : | OLED-Display |
| Emulacja : | CPCL, ESC-POS |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth 4.1, USB |
| Kolor : | Schwarz |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 60 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 80 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 80 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 50,8 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 12,7 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 50 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.