mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 40mm, 60 mm/s, USB, Bluetooth (iOS), ESC/POS, CPCL, RAM: 16 MB, Flash: 16 MB, incl.: cable (USB), belt clip, battery, colour: black
Properties "Zebra ZQ210, 8 dots/mm (203 dpi), CPCL, USB, BT (iOS), black"
| Arbeitsspeicher : | 16 MB Flash, 16 MB SDRAM |
|---|---|
| Display : | OLED-Display |
| Emulacja : | CPCL, ESC-POS |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth 4.1, USB |
| Kolor : | Schwarz |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 50 mm/Sek., 60 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 58 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 58 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 30 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 12,7 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 40 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.