Cena sprzedaży:
443,00 €
% Cena regularna: 589,05 € (oszczędność 24.79%)
Gotowość do wysyłki w ciągu 20 dni, czas dostawy 3-4 Wochen
Numer produktu:
99-083A502-0012
Numer produktu producenta:
99-083A502-0012
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 70mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 40mm, speed (max.): 102 mm/s, USB, Bluetooth (class, class 5.0), NFC, RAM: 32 MB, Flash: 16 MB, real time clock, label sensor, incl.: power supply unit, power cable, belt clip, battery, QSG
Properties "TSC TDM-30, media hanger, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, BT (5.0), NFC"
| Arbeitsspeicher : | 16 MB Flash, 32 MB SDRAM |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, DPL, EPLII, ESC-POS, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 102 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 72 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 80 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 20 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 25,4 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 40 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.