Cena sprzedaży:
954,00 €
% Cena regularna: 1 267,35 € (oszczędność 24.72%)
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
A40L-A001-0002
EAN:
5715063529225
Numer produktu producenta:
A40L-A001-0002
mobile printer, retail, industry, warehouse, termiczny, resolution: 8 punktów/mm (203 dpi), media width (max.): 112 mm, szeroko?? druku (maks), 104mm, roll diameter (max.): 67mm, pr?dko?? (maks), 127 mm/s, dyspenser, real time clock, LCD Display, USB-C, Bluetooth (class 5.0), NFC, Micro SD-Slot, RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, w zestawie: zasilacz, power cable (Eu), uchwyt na pasek, battery, extended, QSG
Properties "TSC Alpha-40L, 8 dots/mm (203 dpi), dyspenser, RTC, display, USB-C, BT (5.0), NFC, ext. bat."
| Arbeitsspeicher : | 128 MB Flash, 128 MB SDRAM |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, EPLII, ESC-POS, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 127 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 104 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 112 mm, 112 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 50,8 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 12,7 mm, 19 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 67 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.