Cena sprzedaży:
811,00 €
% Cena regularna: 1 076,95 € (oszczędność 24.69%)
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
A30L-A001-0002
Numer produktu producenta:
A30L-A001-0002
mobile printer, retail, industry, warehouse, direct thermal, resolution: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 67mm, speed (max.): 127 mm/s, USB-C, Bluetooth (iOS), NFC, Micro SD-Slot, real time clock, LCD Display, Black Mark Sensor, Gap Sensor, RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, incl.: power supply unit, power cable (EU), belt clip, battery, QSG
Properties "TSC Alpha-30L USB-C, BT (iOS), NFC, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, display"
| Arbeitsspeicher : | 128 MB Flash, 128 MB SDRAM |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, EPLII, ESC-POS, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 127 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 72 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 80 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 25,4 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 12,7 mm, 19 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 67 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.