Cena sprzedaży:
769,00 €
% Cena regularna: 1 025,88 € (oszczędność 25.04%)
Gotowość do wysyłki w ciągu 20 dni, czas dostawy 3-4 Wochen
Numer produktu:
RP2F0000B10
EAN:
5715328197541
Numer produktu producenta:
RP2F0000B10
label printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 57 mm, print width (max.): 48 mm, roll diameter (max.): 58 mm, 125mm/sec., USB, Bluetooth (class 5.0), RAM: 256 MB, Flash: 2GB, incl.: battery, 2500 mAh
Properties "Honeywell RP2F, IP54, USB, BT (5.0), 8 dots/mm (203 dpi)"
| Arbeitsspeicher : | 2 GB Flash, 256 MB RAM |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, DPL, IPL, XML, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | BT (BLE), Bluetooth, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 125 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 48 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 57 mm |
| Szerokość nośnika (min.) : | 25 mm |
| Wewnętrzna średnica rdzenia : | 19 mm, 25,4 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 58 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.