Cena regularna:
1 005,00 €
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
RJ4230BZ1
EAN:
4977766788717
Numer produktu producenta:
RJ4230BZ1
BROTHER RJ-4230B, Etikettendrucker, LCD, mobil, Thermodirekt, Doppeltabrisskante, Auflösung: 8 Punkte/mm (203dpi), Medienbreite (max): 114mm, Druckbreite (max.): 104mm, Rollendurchmesser (max.): 58mm, Druckgeschwindigkeit (max.): 127mm/Sek., USB 2.0, Bluetooth 4.2, ZPL2, Raster, ESC/P, CPCL, RAM: 256MB, Black Mark Sensor,Gap-Sensor, Farbe: schwarz - incl.: Gürtel Clip
Properties "BROTHER RJ-4230B, 3 Zoll, Thermodirektdruck, 203dpi, USB 2.0, Bluetooth 4.2, schwarz , RJ4230BZ1"
| Arbeitsspeicher : | 256 MB RAM |
|---|---|
| DPI : | 203 dpi |
| Emulacja : | CPCL, ESC-POS, ZPLII |
| Interfejsy : | Bluetooth, USB, WLAN |
| Kolor : | Schwarz |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 127 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 104 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 114 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 58 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.