Cena regularna:
848,00 €
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
RJ2030Z1
EAN:
4977766768092
Numer produktu producenta:
RJ2030Z1
BROTHER RJ-2030 Etikettendrucker, Labeldrucker, mobil, Thermodirekt, LCD, Auflösung: 8 Punkte/mm (203dpi), Medienbreite (max): 58mm, Druckbreite (max.): 54mm, Rollendurchmesser (max.): 40mm, Druckgeschwindigkeit (max.): 152mm/Sek., USB 2.0, Bluetooth 2.1, ZPL2, Raster, ESC/P, CPCL, RAM: 32MB, Black Mark Sensor, Farbe: grau - incl.: Kabel (USB), Akku, Gürtel Clip
Properties "BROTHER RJ-2030, 2 Zoll, Thermodirektdruck, 203dpi, USB 2.0, Bluetooth 2.1, grau , RJ2030Z1"
| DPI : | 203 dpi |
|---|---|
| Emulacja : | CPCL, ESC-POS, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth, USB, WLAN |
| Kolor : | Grau |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 152 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 54 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 58 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 40 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.