Cena regularna:
436,00 €
Dostępny, czas dostawy: 1-3 dni
Numer produktu:
RJ2035BXX1
EAN:
4977766802420
Numer produktu producenta:
RJ2035BXX1
BROTHER RJ-2035B Belegdrucker, mobil, Thermodirekt, Auflösung: 8 Punkte/mm (203dpi), Medienbreite (max): 58mm, Druckbreite (max.): 48mm, Rollendurchmesser (max.): 30mm, Druckgeschwindigkeit (max.): 101,6mm/Sek., USB 2.0, Bluetooth 4.2, ZPL2, EPL2, ESC/P, CPCL, FBPL-EZC(EZP), RAM: 32MB, Black Mark Sensor, Farbe: schwarz - incl.: Kabel (USB), Akku, Netzteil, Gürtel Clip
Properties "BROTHER RJ-2035B, 2 Zoll, Thermodirektdruck, 8 Punkte/mm (203dpi), USB 2.0, Bluetooth 4.2, schwarz , RJ2035BXX1"
| DPI : | 203 dpi |
|---|---|
| Emulacja : | CPCL, EPLII, ESC-POS, ZPLII |
| Gehäuse : | Standard Gehäuse |
| Interfejsy : | Bluetooth, USB, WLAN |
| Kolor : | Schwarz |
| Proces drukowania : | Thermodirekt |
| Prędkość drukowania (maks.) : | 100 mm/Sek. |
| Szerokość druku (maks.) : | 48 mm |
| Szerokość nośnika (maks.) : | 58 mm |
| Średnica rolki (maks.) : | 30 mm |
Data according to manufacturer. Errors and changes reserved.
Variants
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.